Dieta Wrocław

Jeśli obawiasz się tego, że rozpiska diety którą otrzymasz od dietetyka przeleży nieruszona, a Ty nie będziesz wiedzieć jak się do niej zabrać, to dobrze trafiłaś/ trafiłeś!

Przygotowaliśmy ciekawą ofertę dietetyczną online dla tych, którzy nie są przekonani czy stosowanie konkretnej diety wejdzie im w krew.

Pakiet dietetyczny online ŚWIADOMA DIETA pozwoli Ci poznać Twój sposób żywienia, nawyki oraz uświadomi Ci jak faktycznie wygląda Twój dzień pod kątem jedzenia. Pewnie na co dzień się nad tym nie zastanawiasz i robisz wiele rzeczy automatycznie, idąc do sklepu na zakupy masz za każdym razem podobne rzeczy w koszyku, powielasz złe wybory w sklepie czy restauracji.

Dzięki spotkaniom będziesz mogła/ mógł wprowadzić małe zmiany, które doprowadzą Cię do długotrwałych efektów. Zaczniesz jeść świadomie i zaczniesz chudnąć.

W pakiecie dietetycznym oferujemy 4 spotkania oraz przygotowanie 7 dniowego indywidualnego programu żywieniowego, abyś poznała/ poznał prawidłowy schemat, zaczerpnęła/ zaczerpnął wielu pysznych inspiracji. Cena pakietu 400 zł.

Oferta dotyczy gabinetu oraz współpracy diety online.

Zapraszamy!